Wystawa kostek brukowych

W oddziale w Pasłęku przy ul Bohaterów Westerplatte 55a zaprezentowaliśmy przykładowe aranżacje kostek brukowych. Na ok. 80m2 udało nam się pokazać niemal całą gamę kostek brukowych firmy Polbruk. Są tam pokazane m.in. produkty linii Styl - od drobnych elementów kostki płukanej Polbruk Avanti - przez niecodzienny kształt kostki Polbruk Petra - po ekskluzywne, inspirowane naturalnym wyglądem piaskowca kształty płyt tarasowych Polbruk Teriso lub Polbruk Lira. Są też wzory Polbruk Nostalite, Carmino oraz Granito które w podstawowych kolorach są rozwiązaniem dla ogrodów pełnych kwiatów. Dopełnieniem każdego ogrodu jest mała architektura. To kolekcja obrzeży, palisad, gazonów i murków które nadają ostateczny kształt naszemu projektowi.

Warto podkreślić że przy projektowaniu ogrodu warto skorzystać z wiedzy architekta krajobrazu, który po konsultacji z klientem i dokonaniu pomiarów w terenie opracuje koncepcyjny projekt zagospodarowania terenu. Aby móc skorzystać z darmowej usługi projektowej wystarczy zdecydować się na min. 150m2 dowolnej kostki z linii STYL.

To wszystko znajdą Państwo w firmie Nomex materiały budowlane.  Oprócz fachowego doradztwa Nomex dysponuje samochodami ciężarowymi z dźwigami dzięki czemu dostawy i rozładunki odbywają się bez angażowania klienta.

Wszelkie i formacje dostępne są  przy ul. Bohaterów Westerplatte 55a lub pod nr telefonu 552304114 i 897587935.


Wyślij zapytanie

Masz pytanie


Darmowe doradzctwo

skontaktuj się


Czysta satysfakcja

z każdej wydanej złotówki