Wystawa kostek brukowych

Firma Nomex materiały budowlane zaprezentowała przykładowe aranżacje kostek brukowych w swoim oddziale w Pasłęku przy ul Bohaterów Westerplatte 55a . Na ok. 80m2 udało się zaprezentować niemal całą gamę kostek brukowych firmy Polbruk. Są tam pokazane m.in. produkty linii Styl - od drobnych elementów kostki płukanej Polbruk Avanti - przez niecodzienny kształt kostki Polbruk Petra - po ekskluzywne, inspirowane naturalnym wyglądem piaskowca kształty płyt tarasowych Polbruk Teriso lub Polbruk Lira. Są też wzory Polbruk Nostalite, Carmino oraz Granito które w podstawowych kolorach są rozwiązaniem dla ogrodów pełnych kwiatów. Dopełnieniem każdego ogrodu jest mała architektura. To kolekcja obrzeży, palisad, gazonów i murków które nadają ostateczny kształt naszemu projektowi.

Warto podkreślić że przy projektowaniu ogrodu warto skorzystać z wiedzy architekta krajobrazu, który po konsultacji z klientem i dokonaniu pomiarów w terenie opracuje koncepcyjny projekt zagospodarowania terenu. Aby móc skorzystać z darmowej usługi projektowej wystarczy zdecydować się na min. 150m2 dowolnej kostki z linii STYL.

To wszystko znajdą Państwo w firmie Nomex materiały budowlane.  Oprócz fachowego doradztwa Nomex dysponuje samochodami ciężarowymi z dźwigami dzięki czemu dostawy i rozładunki odbywają się bez angażowania klienta.

Wszelkie i formacje dostępne są  przy ul. Bohaterów Westerplatte 55a lub pod nr telefonu 552304114, 535636033, 722164233. Zapraszamy też do odwiedzenia strony internetowej www.nomex.net.pl oraz strony na FB #firmanomex.


Wyślij zapytanie

Masz pytanie


Darmowe doradzctwo

skontaktuj się


Czysta satysfakcja

z każdej wydanej złotówki